Paralaksa tła

BIOREZONANS

Paralaksa tła

Diagnoza i leczenie chorób przy pomocy aparatury BICOM. Bezbolesne i bezinwazyjne terapie dające skuteczne efekty w walce z nałogami, schorzeniami i chorobami.

Wszystkie tkanki i narządy w ludzkim organizmie posiadają naturalne promieniowanie elektromagnetyczne oraz drgania wytwarzane przez komórki organizmu. W ciele zdrowego człowieka promieniowanie to występuje w harmonii, podczas choroby ulega ono zaburzeniu, co powoduje powstanie tzn. drgań patologicznych. Aparatura wykorzystywana podczas terapii biorezonansowej pozwala wpłynąć na pole elektromagnetyczne. Do organizmu zostaje wyemitowana fala będąca lustrzanym odbiciem drgań patologicznych – dzięki czemu zostają one stłumione. Ww. działanie ma na celu pobudzenie organizmu do działania, dodatkowo również rozpoczyna to proces samo zdrowienia.Podczas diagnostyki zestawieniu poddaje się częstotliwość czynnika potencjalnie szkodliwego z organizmem człowieka. Biorezonans posiada szeroką gamę zastosowań, którą mogą Państwo sprawdzić w naszej ofercie.

PRZECIWWSKAZANIA:

- rozrusznik serca
- ciąża
- stany zapalne

ZALECENIA:

W celu oczyszczenia organizmu po terapii wskazane jest wypicie 1,5-2l wody oraz nie spożywanie używek (kawa, herbata, alkohol) - przy alergiach 2-tygodniowa dieta eliminacyjna po zabiegu.