Paralaksa tła

KOSMETYKA

Pielęgnacja dłoni

Paralaksa tła

Manicure klasyczny / biologiczny

W manicure biologicznym skórki usuwa się za pomocą specjalnego płynu zmiękczającego oraz patyczka z drzewa pomarańczowego. Podczas manicure klasycznego skórki usuwane są cążkami. Efektem zarówno manicure klasycznego jak i biologicznego są estetyczne i zadbane dłonie.

Manicure klasyczny

20 zł

Manicure biologiczny

30 zł


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy charakteryzuje się trwałością i elegancją. Lakier utwardzany w lampie pięknie lśni. Dodatkowym atutem manicure hybrydowego jest jego naturalny wygląd. Paznokieć wygląda jak pomalowany tradycyjnym lakierem.

60 zł


Manicure japoński

Manicure nadjący paznokciom zdrowy wygląd oraz znacznie poprawiający ich kondycję. Zawiera krzemionkę, wosk pszczeli, witaminy A i E oraz keratynę. Zabieg polecany jest nie tylko kobietom, ale również mężczyznom.

50 zł


Parafina

Zabieg przeznaczony dla osób, których ręce są wysuszone, szorstkie. Zabieg ten cieszy się dużym zaniteresowaniem podczas jesieni i zimy - w czasie, gdy skóra dłoni narażona jest na wpływ niskich temperatur. Podczas zabiegu wykonywany jest peeling złuszczający martwe komórki naskórka. Następnie dłonie pokrywane zostają warstwą maski i ciepłą parafiną.

30 zł