Paralaksa tła

MASAŻ / FIZJOTERAPIA

Masaże i zabiegi wspomagające odchudzanie

Paralaksa tła

Masaż bańką chińską

Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Zalecamy serię masaży bańką chińska, która obejmuje najczęściej od 6 do 10 masaży przeprowadzanych systematycznie w odstępach 2-3 dniowych.

60/75 zł

30/45 min

Pakiety - 6 masaży

299/399 zł

30/45 min

Pakiety - 10 masaży

499/699 zł

30/45 min


Masaż izometryczny modelujący uda i pośladki

Masaż izometryczny jest rodzajem masażu na cellulit oraz masażu wspomagającego odchudzanie. Polega na intensywnym masowaniu napiętych mięśni i likwidowaniu obrzęków, które powstają w wyniku: braku ruchu, bogatej w sól diety, zbyt małej ilości wody w organizmie. Po masażu wklepywane jest dodatkowo serum kofeinowe, dzięki czemu skóra jest lepiej ukrwiona, dotleniona i napięta. Seria zabiegów zmniejsza obwód ud i pośladków w wyniku redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.

uda i pośladki

100/120 zł

45/60 min


Liposukcja ultradźwiękowa

Zabieg polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą głowicy ultradźwiękowej, która wywołuje efekt kawitacji. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową.

ramiona/ uda/ pośladki

160 zł

brzuch

200 zł

Wizyta krok po kroku

 • 1.
  Każdy Klient dostaje jednorazową bieliznę, ręcznik, szlafrok i jednorazowe klapki.

 • 2.
  Prysznic przed masażem.

 • 3.
  Czas na relaks.

 • 4.
  Prysznic po masażu.

 • 5.
  Po masażu zalecamy 15 minutowy odpoczynek przy dobrej książce i filiżance kawy/herbaty.