Paralaksa tła

MASAŻ / FIZJOTERAPIA

Masaże orientalne

Paralaksa tła

Balijski masaż energetyzujący

Masaż balijski ma na celu usprawnienie przepływu krwi i limfy. Według Balijczyków warunkuje to rozluźnienie ciała i umysłu, a także wywołanie fizycznej przyjemności i oddalenie niepokoju, stresu czy presji. Ruchy w tym masażu są silne i głębokie lecz wykonuje się je bardzo powoli, z wyczuciem uwzględniając potrzeby i wrażliwość masowanej osoby.

Szczególnie polecany osobom:

- spędzającym dużo czasu przy komputerze,
- z bólami kręgosłupa,
- ze sztywnością karku,
- uprawiających sport,
- uskarżających się na migreny.

Olejki eteryczne użyte podczas masażu mają działanie relaksacyjne i uspakajające.

Całe ciało

150/210 zł

60/90 min


Indonezyjski masaż aromatycznymi olejkami

Masaż orientalny, który łączy w sobie techniki z indonezyjskich wysp Jawa czy Bali. Zabieg rozpoczyna się od masażu stóp oraz łydek i ud wraz z pośladkami. Następnie masowane są plecy, ze szczególnym uwzględnieniem karku, gdzie kumuluje się cały stres, napięcie. Kiedy pacjent zmienia pozycje kładąc się na plecach masowane są nogi, ręce, dekolt, szyja oraz twarz wraz z bardzo przyjemnym masażem skóry głowy. Masaż indonezyjski zmniejsza stres, niepokój oraz depresje.

Polecany jest szczególnie do wspomagania leczenia:

- wszelkiego rodzaju bóli mięśniowych,
- bólu kręgosłupa,
- cellulitu,
- poprawia krążenie krwi i limfy.

Całe ciało

150/210 zł

60/90 min


Hawajski masaż LOMI LOMI

Lomi lomi jest wspaniałym masażem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchów. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Masaż ten bezboleśnie pomaga uwolnić się od przykrych wspomnień, traumatycznych wydarzeń oraz skoncentrować się na tym, co jest tu i teraz, czyli wrócić do rzeczywistości i w niej się odnaleźć. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych pełnych gracji ruchów. Lomi lomi uwalnia od stresu, napięć, poprawia przepływ krwi i limfy przez co eliminuje wszystkie toksyny z organizmu.

Całe ciało

150/210 zł

60/90 min


Tajski masaż stemplami ziołowymi

Relaksacyjny masaż całego ciała, gdzie używa się mieszanki ziół, która zwijana jest w bawełniany materiał tworząc stempel. Stemple ziołowe wypełnione są różnego typu owocami suszonymi oraz ziołami (np. limonka, wiórki kokosowe, suszona lawenda, laska cynamonu, pieprz i inne zioła rozgrzewające). Stemple podgrzewa się w oleju i wykonuje masaż. Gorące składniki stempli wydzielają orientalne aromaty i substancje czynne, które pobudzają zmysł powonienia i wnikają do skóry, a muzyka relaksacyjna dodatkowo wpływa kojąco na zmysły, pozostawiając niezapomniane doznania. Masaż gorącymi stemplami ziołowymi daje niezwykłe uczucie odprężenia i przyjemnego rozgrzania.

Całe ciało

150/210 zł

60/90 min


Orientalny masaż pleców, ramion i głowy

Masaż pleców, ramion i głowy pozwala pozbyć się napięć, przynosi ulgę w bólu głowy oraz łagodzi objawy stresu. Polecany szczególnie osobą, które pracują w pozycji siedzącej, są pochylone nad biurkiem czy za kierownicą. Na głowie znajdują się punkty refleksyjne, które prawidłowo stymulowane przynoszą rozluźnienie, ulgę oraz harmonię.

Masaż wykonywany na plecy, ramiona, głowę

100/120 zł

45/60 min

Wizyta krok po kroku

 • 1.
  Każdy Klient dostaje jednorazową bieliznę, ręcznik, szlafrok i jednorazowe klapki.

 • 2.
  Prysznic przed masażem.

 • 3.
  Czas na relaks.

 • 4.
  Prysznic po masażu.

 • 5.
  Po masażu zalecamy 15 minutowy odpoczynek przy dobrej książce i filiżance kawy/herbaty.