Paralaksa tła

MASAŻ / FIZJOTERAPIA

Masaże relaksacyjne

Paralaksa tła

Masaż ciepłym olejem kokosowym

Masaż ma na celu głębokie odprężenie, wyciszenie organizmu i powrót do znakomitej kondycji. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy odblokowują kanały energetyczne i usuwają toksyny z organizmu. Szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność. Masaż taki pozwala na rozluźnienie organizmu, a dzięki temu zmniejsza się podatność na wszelkiego rodzaju problemy związane z bólami kręgosłupa, spięciami mięśniowymi, bólami karku czy złym samopoczuciem.

Całe ciało

100/140 zł

60/90 min


Masaż aromatyczną świecą

Masaż ten wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świecy, składającej się całkowicie z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejów eterycznych. Nie powoduje poparzeń - jest to świeca kosmetyczna, która po rozpuszczeniu przeistacza się w ciepły, aromatyczny olejek, który zostaje wmasowany w ciało. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry oraz zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele. Pomaga w walce z rozstępami i cellulitem. Masaż wykonywany na całe ciało.

Całe ciało

130/190 zł

60/90 min


Masaż z masłem SHEA

Odżywczy masaż wykonywany na bazie masła produkowanego z tłuszczu otrzymywanego z orzeszków drzewa masłowego z dodatkiem olejków aromaterapeutycznych. Masło shea chroni skórę przed wysuszeniem, opóźnia starzenie się skóry i powstawanie zmarszczek. Szczególnie korzystnie działa na skórę suchą i słabo nawilżoną. Masaż aromaterapeutyczny z masłem shea pozostawia skórę jedwabiście gładką i pięknie pachnącą. Atrakcyjne zapachy długo utrzymują się na skórze działając odprężająco i wprowadzając w cudowny nastrój.

Całe ciało

140/200 zł

60/90 min


Masaż gorącą czekoladą

To masaż relaksacyjno - odżywczy, wykonywany z wykorzystaniem prawdziwej czekolady. Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i taninę. Obfituje w żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę, czyli substancje pobudzające krążenie krwi, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin, poprawia samopoczucie, a także zapobiega starzeniu się skóry, ponieważ zawiera flawonoidy neutralizujące działanie wolnych rodników. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładk, odżywiona i nawilżona. Masaż poprawia koloryt skóry, przywraca jej elastyczność oraz wygładza cerę.

Całe ciało

140/200 zł

60/90 min


Masaż gorącymi kamieniami

Masaż ten to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy. Poza masażem samymi kamieniami, zabieg ten łączy też w sobie elementy manualnego masażu relaksacyjnego. Każdą część ciała przed właściwym masażem kamieniami przygotowuję i rozgrzewam krótkim masażem relaksacyjnym. Zmniejsza to różnicę temperatur pomiędzy ciałem, a kamieniami, co niweluje zbyt mocne odczucie ciepła. Do tego, takie połączenie sprawia, że masaż jest znacznie przyjemniejszy i o wiele ciekawszy w odbiorze.

Całe ciało

140/200 zł

60/90 min


Masaż aromaterapeutyczny

Masaż wykonywany jest na ciepłym oleju z dodatkiem olejku eterycznego, który wybiera klient po uzgodnienu z fizjoterapeutką. Jest to relaks nie tylko dla ciała, ale również dla duszy. Powoduje wyciszenie, uspokojenie oraz odstresowanie, a także przywrócenie sił witalnych i chęci do życia.

Całe ciało

110/150 zł

60/90 min

Wizyta krok po kroku

 • 1.
  Każdy Klient dostaje jednorazową bieliznę, ręcznik, szlafrok i jednorazowe klapki.

 • 2.
  Prysznic przed masażem.

 • 3.
  Czas na relaks.

 • 4.
  Prysznic po masażu.

 • 5.
  Po masażu zalecamy 15 minutowy odpoczynek przy dobrej książce i filiżance kawy/herbaty.